Terminy spotkań i zajęć w roku szkolnym


Kółko komputerowe 2022/2023

TERMINY PONIEDZIAŁKI 16:00 GRUPA A(nauczycielka: NATALIA FIEBIG): 5 września, 12 września, 19 września, 26 września, 3 października, 10 października, 17 października, 24 października, 7 listopada, 14 listopada, 21 listopada, 28 listopada, 5 grudnia, 12 grudnia, 19 grudnia, 2 stycznia, 9 stycznia, 16 stycznia, 23 stycznia, 13 lutego, 20 lutego, 27 lutego, 6 marca, 13 marca, 20 marca, 27 marca, 3 kwietnia, 17 kwietnia, 24 kwietnia, 8 maja, 15 maja, 22 maja, 29 maja, 5 czerwca, 12 czerwca, 19 czerwca, 26 czerwca.

TERMINY WTORKI 16:00 GRUPA B (nauczyciekal: NATALIA FIEBIG): 6 września, 13 września, 20 września, 27 września, 4 października, 11 października, 18 października, 25 października, 8 listopada, 15 listopada, 22 listopada, 29 listopada, 6 grudnia, 13 grudnia, 20 grudnia, 3 stycznia, 10 stycznia, 17 stycznia, 24 stycznia, 14 lutego, 21 lutego, 28 lutego, 7 marca, 14 marca, 21 marca, 28 marca, 4 kwietnia, 18 kwietnia, 25 kwietnia, 9 maja, 16 maja, 23 maja, 30 maja, 6 czerwca, 13 czerwca, 20 czerwca, 27 czerwca.

TERMINY ŚRODY 16:00 GRUPA C (nauczycielka: NATALIA FIEBIG): 7 września, 14 września, 21 września, 28 września, 5 października, 12 października, 19 października, 26 października, 2 listopada, 9 listopada, 16 listopada, 23 listopada, 30 listopada (za grudzień), 7 grudnia, 14 grudnia, 21 grudnia, 4 stycznia, 11 stycznia, 18 stycznia, 25 stycznia, 15 lutego, 22 lutego, 1 marca, 8 marca, 15 marca, 22 marca, 29 marca (za luty), 5 kwietnia, 12 kwietnia, 19 kwietnia, 26 kwietnia, 10 maja, 17 maja, 24 maja, 31 maja, 7 czerwca, 14 czerwca, 21 czerwca, 28 czerwca.

TERMINY CZWARTKI 16:00 GRUPA D (nauczycielka: NATALIA FIEBIG): 8 września, 15 września, 22 września, 29 września, 6 października, 13 października, 20 października, 27 października, 3 listopada, 10 listopada, 17 listopada, 24 listopada, 1 grudnia, 8 grudnia, 15 grudnia, 22 grudnia, 5 stycznia, 12 stycznia, 19 stycznia, 26 stycznia, 16 lutego, 23 lutego, 2 marca, 9 marca, 16 marca, 23 marca, 30 marca (za luty), 13 kwietnia, 20 kwietnia, 27 kwietnia, 4 maja, 11 maja, 18 maja, 25 maja, 1 czerwca, 15 czerwca, 22 czerwca, 29 czerwca.


Informatyka 2022/2023

TERMINY PONIEDZIAŁKI 18:00 GRUPA E (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 5 września, 12 września, 19 września, 26 września, 3 października, 10 października, 17 października, 24 października, 7 listopada, 14 listopada, 21 listopada, 28 listopada, 5 grudnia, 12 grudnia, 19 grudnia, 2 stycznia, 9 stycznia, 16 stycznia, 23 stycznia, 13 lutego, 20 lutego, 27 lutego, 6 marca, 13 marca, 20 marca, 27 marca, 3 kwietnia, 17 kwietnia, 24 kwietnia, 8 maja, 15 maja, 22 maja, 29 maja, 5 czerwca, 12 czerwca, 19 czerwca, 26 czerwca.

TERMINY WTORKI 18:00 GRUPA F (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 6 września, 13 września, 20 września, 27 września, 4 października, 11 października, 18 października, 25 października, 8 listopada, 15 listopada, 22 listopada, 29 listopada, 6 grudnia, 13 grudnia, 20 grudnia, 3 stycznia, 10 stycznia, 17 stycznia, 24 stycznia, 14 lutego, 21 lutego, 28 lutego, 7 marca, 14 marca, 21 marca, 28 marca, 4 kwietnia, 18 kwietnia, 25 kwietnia, 9 maja, 16 maja, 23 maja, 30 maja, 6 czerwca, 13 czerwca, 20 czerwca, 27 czerwca.

TERMINY ŚRODY 18:00 GRUPA G (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 7 września, 14 września, 21 września, 28 września, 5 października, 12 października, 19 października, 26 października, 2 listopada, 9 listopada, 16 listopada, 23 listopada, 30 listopada (za grudzień), 7 grudnia, 14 grudnia, 21 grudnia, 4 stycznia, 11 stycznia, 18 stycznia, 25 stycznia, 15 lutego, 22 lutego, 1 marca, 8 marca, 15 marca, 22 marca, 29 marca (za luty), 5 kwietnia, 12 kwietnia, 19 kwietnia, 26 kwietnia, 10 maja, 17 maja, 24 maja, 31 maja, 7 czerwca, 14 czerwca, 21 czerwca, 28 czerwca.

TERMINY CZWARTKI 18:00 GRUPA H (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 8 września, 15 września, 22 września, 29 września, 6 października, 13 października, 20 października, 27 października, 3 listopada, 10 listopada, 17 listopada, 24 listopada, 1 grudnia, 8 grudnia, 15 grudnia, 22 grudnia, 5 stycznia, 12 stycznia, 19 stycznia, 26 stycznia, 16 lutego, 23 lutego, 2 marca, 9 marca, 16 marca, 23 marca, 30 marca (za luty), 13 kwietnia, 20 kwietnia, 27 kwietnia, 4 maja, 11 maja, 18 maja, 25 maja, 1 czerwca, 15 czerwca, 22 czerwca, 29 czerwca.

TERMINY PONIEDZIAŁKI 20:00 GRUPA J (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 5 września, 12 września, 19 września, 26 września, 3 października, 10 października, 17 października, 24 października, 7 listopada, 14 listopada, 21 listopada, 28 listopada, 5 grudnia, 12 grudnia, 19 grudnia, 2 stycznia, 9 stycznia, 16 stycznia, 23 stycznia, 13 lutego, 20 lutego, 27 lutego, 6 marca, 13 marca, 20 marca, 27 marca, 3 kwietnia, 17 kwietnia, 24 kwietnia, 8 maja, 15 maja, 22 maja, 29 maja, 5 czerwca, 12 czerwca, 19 czerwca, 26 czerwca.

TERMINY WTORKI 20:00 GRUPA K (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 6 września, 13 września, 20 września, 27 września, 4 października, 11 października, 18 października, 25 października, 8 listopada, 15 listopada, 22 listopada, 29 listopada, 6 grudnia, 13 grudnia, 20 grudnia, 3 stycznia, 10 stycznia, 17 stycznia, 24 stycznia, 14 lutego, 21 lutego, 28 lutego, 7 marca, 14 marca, 21 marca, 28 marca, 4 kwietnia, 18 kwietnia, 25 kwietnia, 9 maja, 16 maja, 23 maja, 30 maja, 6 czerwca, 13 czerwca, 20 czerwca, 27 czerwca.

TERMINY ŚRODY 20:00 GRUPA L (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 7 września, 14 września, 21 września, 28 września, 5 października, 12 października, 19 października, 26 października, 2 listopada, 9 listopada, 16 listopada, 23 listopada, 30 listopada (za grudzień), 7 grudnia, 14 grudnia, 21 grudnia, 4 stycznia, 11 stycznia, 18 stycznia, 25 stycznia, 15 lutego, 22 lutego, 1 marca, 8 marca, 15 marca, 22 marca, 29 marca (za luty), 5 kwietnia, 12 kwietnia, 19 kwietnia, 26 kwietnia, 10 maja, 17 maja, 24 maja, 31 maja, 7 czerwca, 14 czerwca, 21 czerwca, 28 czerwca.

TERMINY CZWARTKI 20:00 GRUPA M (nauczyciel: DOMINIK SIECIŃSKI, Biuro 1): 8 września, 15 września, 22 września, 29 września, 6 października, 13 października, 20 października, 27 października, 3 listopada, 10 listopada, 17 listopada, 24 listopada, 1 grudnia, 8 grudnia, 15 grudnia, 22 grudnia, 5 stycznia, 12 stycznia, 19 stycznia, 26 stycznia, 16 lutego, 23 lutego, 2 marca, 9 marca, 16 marca, 23 marca, 30 marca (za luty), 13 kwietnia, 20 kwietnia, 27 kwietnia, 4 maja, 11 maja, 18 maja, 25 maja, 1 czerwca, 15 czerwca, 22 czerwca, 29 czerwca.


Fizyka 2022/2023

TERMINY GRUPA A (nauczyciel: MAREK GABAŁA, Poziom 1, Biuro 2): 1 października, 8 października, 29 października, 5 listopada, 26 listopada, 17 grudnia,14 stycznia, 28 stycznia, 11 lutego, 12 lutego, 4 marca, 25 marca, 15 kwietnia, 29 kwietnia, 20 maja, 27 maja, 24 czerwca, 25 czerwca.


Matematyka 2022/2023

TERMINY GRUPA A (nauczycielka: ALEKSANDRA SERWICKA, Poziom 1, Biuro 1): 24 września, 1 października, 8 października, 29 października, 12 listopada, 26 listopada, 17 grudnia, 7 stycznia, 28 stycznia, 11 lutego, 4 marca, 25 marca, 1 kwietnia, 29 kwietnia, 20 maja, 27 maja, 17 czerwca (Biuro2), 24 czerwca.

TERMINY GRUPA B (nauczycielka: ALEKSANDRA SERWICKA, Poziom 1, Biuro 1): 25 września, 2 października, 9 października, 30 października (Biuro2), 13 listopada, 27 listopada (Biuro2), 18 grudnia, 8 stycznia, 29 stycznia (Biuro2), 12 lutego, 5 marca (Biuro2), 26 marca (Biuro2), 2 kwietnia, 30 kwietnia (Biuro2), 21 maja (Biuro2), 10 czerwca, 18 czerwca (Biuro2), 25 czerwca.

TERMINY GRUPA C (nauczycielka: KAROLINA SURDYK, Poziom 1, Biuro 2): 15 października, 22 października, 12 listopada, 19 listopada, 3 grudnia, 10 grudnia, 7 stycznia, 21 stycznia, 18 lutego, 25 lutego, 11 marca, 18 marca, 1 kwietnia, 22 kwietnia, 6 maja, 13 maja, 3 czerwca, 10 czerwca.

TERMINY GRUPA D (nauczycielka: KAROLINA SURDYK, Poziom 1, Biuro 2): 16 października, 23 października, 13 listopada, 20 listopada, 4 grudnia, 18 grudnia, 8 stycznia, 22 stycznia, 19 lutego, 26 lutego, 12 marca, 19 marca, 2 kwietnia, 23 kwietnia, 7 maja, 14 maja, 4 czerwca, 11 czerwca.


Dziewczyny Programują 2022/2023

TERMINY (nauczycielka: PAULINA DRZAZGA, Biuro 1): 22 października, 23 października, 19 listopada, 20 listopada, 10 grudnia, 11 grudnia, 14 stycznia, 21 stycznia, 25 lutego, 26 lutego, 18 marca, 19 marca, 22 kwietnia, 23 kwietnia, 13 maja, 14 maja, 3 czerwca, 11 czerwca.


Programowanie obiektowe JAVA 2022/2023

TERMINY (nauczycielka: MAGDALENA SOŁTYSIAK, Biuro 1): 15 października, 16 października, 5 listopada, 6 listopada, 3 grudnia, 4 grudnia, 15 stycznia, 22 stycznia, 18 lutego, 19 lutego, 11 marca, 12 marca, 15 kwietnia, 16 kwietnia, 6 maja, 7 maja, 4 czerwca, 18 czerwca.